• et
    • en
    • fi
    • de
    • lv
    • ru

Info

MUGAV NELJA TÄRNI TARTU HOTELL

V spaa- ja konverentsihotelli 86 numbritoa hulgas on nii parimaid puhkevõimalusi pakkuvaid superior ja deluxe tube kui ka luksuslikke sviite. Hotellitubade varustatuse tase vastab nelja tärni nõuetele ning tubade ruumikus võimaldab lisavooditega ööbida kolmel kuni kuuel külalisel. Koduse hubasuse loovad põrandaid katvad pehmed villavaibad ning valikus on ka allergiavabad parketiga toad. Tartu hotell ja spaa asuvad uues multifunktsionaalses ärikvartalis koos maailmakuulsate brändikaupluste, mõnusate kohvikute ja laste mängumaaga, pakkudes tegevust ka pikemateks puhkusepäevadeks.

KUIDAS TULLA
Hotelli peasissepääs asub Aleksandri ja Soola tänavate nurgal. Kvartali keskusest on võimalik hotelli tulla läbi II korrusel asuva V Café. Kvartali keskuse parklasse saab siseneda Turu ja Soola tänavatelt. Hotelli parkimiskohad asuvad P2 korrusel. Parkla töötab automatiseeritult ning on avatud ööpäevaringselt. Nädalavahetusel R õhtul alates kella 18:00-st kuni E hommikul kella 08:00-ni on võimalik Aleksandri ja Kalevi tänavatel parkida tasuta vabade kohtade olemasolul.

Paneme kallitele külalistele südamele, et V Spaahotellis ei ole lemmikloomad lubatud.
Reeglite rikkumise korral rakendub trahv 200€/lemmiklooma kohta.

Menu

5 star ratingEverything was very good! The location was great, the personal as well. Loved the rooms and that the Spa was so close to our room. My kid (10 years) was thrilled too.
Maybe the parking was not so good. To get a parking for free,...
loe edasi

viivian2018 Avatar
viivian2018
7/15/2018

5 star ratingHintansa arvoinen Huone oli siisti ja viihtyisä, kylpyhuone myös hyvällä maulla suunniteltu. Koko hotelli oli sisältä hyvin kaunis. Kävimme syömässä hotellin yhteydessä olevassa Joyce ravintolassa, jossa ruuat olivat hinnaltaan miellyttävät ja maultaan erittäin maistuvia. Rauhallisella ja viihtyisällä spa puolella oli useita saunoja... loe edasi

Kristiina219 Avatar
Kristiina219
8/05/2018

5 star ratingAgo Very good place in the City centre. Clean room and cozy atmosphere throughout the house. Excellent location and convenient parking. Please keep your cleanliness and quality levels at the same high level.

AgoA Avatar
AgoA
5/23/2019