• et
    • en
    • fi
    • de
    • lv
    • ru

Info

MUGAV NELJA TÄRNI TARTU HOTELL

V spaa- ja konverentsihotelli 86 numbritoa hulgas on nii parimaid puhkevõimalusi pakkuvaid superior ja deluxe tube kui ka luksuslikke sviite. Hotellitubade varustatuse tase vastab nelja tärni nõuetele ning tubade ruumikus võimaldab lisavooditega ööbida kolmel kuni kuuel külalisel. Koduse hubasuse loovad põrandaid katvad pehmed villavaibad ning valikus on ka allergiavabad parketiga toad. Tartu hotell ja spaa asuvad uues multifunktsionaalses ärikvartalis koos maailmakuulsate brändikaupluste ja mõnusate kohvikutega, pakkudes tegevust ka pikemateks puhkusepäevadeks.

KUIDAS TULLA
Hotelli peasissepääs asub Aleksandri ja Soola tänavate nurgal. Kvartali keskusest on võimalik hotelli tulla läbi II korrusel asuva V Café. Kvartali keskuse parklasse saab siseneda Turu ja Soola tänavatelt. Hotelli parkimiskohad asuvad P2 korrusel. Parkla töötab automatiseeritult ning on avatud ööpäevaringselt. Nädalavahetusel R õhtul alates kella 18:00-st kuni E hommikul kella 08:00-ni on võimalik Aleksandri ja Kalevi tänavatel parkida tasuta vabade kohtade olemasolul.

Paneme kallitele külalistele südamele, et V Spaahotellis ei ole lemmikloomad lubatud.
Reeglite rikkumise korral rakendub trahv 200€/lemmiklooma kohta.

Menu

5 star ratingExcellent stay, super staff and very nice, clean and comfortable hotel We had requested a big room for our six people family and were provided their biggest deluxe room which was really good for us and accomodated us just fine. Breakfast was super as was the the spa which our kids... loe edasi

PHHI
22/07/2021

5 star ratingThe best place to relax Good location in the center. Rooms are clean and comfortable.
The restaurant is of a very good standard, with an impressive menu and pleasant service. Varied and delicious breakfast.
The SPA is very pleasant for relaxation, the sauna rituals are especially nice.

SirlyL1
17/07/2021

5 star ratingFamily spa vacation Luxury rooms. Cozy spa with nice selection of saunas, pools and jacuzzis. Joyce restaurant offers delicious breakfast and dinner. Location next to Tartu oldtown - cant't be better. The best spa hotel in Estonia.

siimtalsi
16/07/2021