• et
    • en
    • fi
    • de
    • lv
    • ru

V Café - Maitsev vahepala igas päevas!

Kvartali keskuse teisel korrusel asub hubane ja romantiline Pariisi-hõnguline kohvik nimega V Café, mille maitsvad ja hõrgutavad road valmivad peakokk Mihkel Mangluse köögis täpselt nagu tipprestoranis Joyce.

Kohviku puhul oleme arvestanud linnaelu kiirete rütmidega ning soovime, et saaksite kvaliteettoitu ka siis, kui Teie päev tormab tõeliselt kiirelt.

V Café menüüst leiab nii tõsiselt tervislikke kui ahvatlevalt patuseid hõrgutisi. Seda nii V Café eelroogade ja pearoogade osas kui joogikaardist ja juba üle Tartu kuulsust kogunud kookidest
rääkimata.

Mõeldes oma väiksemate külaliste peale ootab neid V Cafés vahva lastenurk – pere pisemad saavad õppida laua katmist, kohvi valmistamist ja smuuti tegemist. Loomulikult ootavad lastenurgas lapsi mänguautod ja tarkust täis raamatud.

ISIC, ITIC või üliõpilaspileti ette näitamisel võimalik nautida kohvikus V Cafe ja restoranis JOYCE kogu menüüd -10% soodsamalt!

Menu

5 star ratingGood! It was very comfortable trip. Service is on the good quality. Room was a very clean. Bed was also very comfortable and soft. So Room has a very good quality and it is quiet. Restoran lunch was so tasty. Thank You!

Traveler58808870024 Avatar
Traveler58808870024
5/16/2019

4 star ratingHyvää huone oli liialt pieni 4hengen perhele kaksi vähe isomat lasta ei halua ena nukkuta yhtessä sängussa. Aamupala oli tosi hyvä. Spa osasto oli parasta. sauna rituaalid olit tosi henot. Tosi kaunis hotelli.

marjukuivkaev Avatar
marjukuivkaev
6/26/2018

5 star ratingMagnificent weekend in a magnificent spa-hotel Very nice hotel with super friendly and helpful stuff. It’s in the center, luxurious, the room was spacious, clean, comfortable, there was everything one could need (starting with the coffemaker and ending with ironing supplies).
Excellent spa with Salt world and...
loe edasi

Pathfinder504728 Avatar
Pathfinder504728
7/09/2018