• et
    • en
    • fi
    • de
    • lv
    • ru

Kontakt

Hotelli vastuvõtt:
Tel.(+372) 677 6677
E-mail: info@vspahotel.ee

Restoran Joyce:
Tel.(+372) 53 217 500
E-mail: restoran@vspahotel.ee

Kohvik V Cafe:
Tel.(+372) 56 988 955
E-mail: vcafe@vspahotel.ee 

Spaa klienditeenindus:
Tel.(+372) 740 4070
E-mail: info@vspa.ee

V SpaaHotell OÜ
Riia 2, Tartu, 51004, Eesti
Reg. Nr. 12850301
Kmkr nr. EE101797063
IBAN kood: EE407700771002000845

Kirjuta meile

Meie töötajad

Triinu Teras

Hotellijuht
Tel. (+372) 611 7453
E-mail: triinu@vspahotel.ee

Evely Nurm

Müügi- ja käibejuht
Telefon: (+372) 611 7451
E-Post: evely@vspahotel.ee

Kerli Pauskar

Konverentsi- ja sündmuste juht
Tel.(+372) 611 7457
E-mail: kerli@vspahotel.ee

Joanna Kaldma

Vastuvõtujuht
Tel.(+372) 611 7455
E-mail: joanna@vspahotel.ee

Jaanika Tigane

Turundusjuht
Tel.(+372) 611 7452
E-mail: jaanika@vspahotel.ee

Mihkel Manglus

Peakokk
Tel. (+372) 5671 7141 (köök)
E-mail: mihkel@vspahotel.ee

Reesi Valge

Restoranijuht
Tel.(+372) 611 7454
E-mail: reesi@vspahotel.ee

Alar Härm

Meeskonnajuht
Tel. (+372) 5683 8855
E-mail: alar@vspahotel.ee

Kristiina Paur

Majapidamisjuht
Tel.(+372) 611 7450
E-mail: kristiina@vspahotel.ee

Menu

5 star ratingTrip Baltian upea päätöskohde Upea sisustus, hienot väljät erittäin siistit huoneet, erinomaista ja ystävällistä palvelua joka paikassa, jopa kerrossiivoojat tervehtivät joka kerta hymyn kera, hotellin ovelta pääsy suoraan kävelykadulle, kaikki ostos-keskukset samassa ryppässä shoppailjoille, erinomainen aamupala, hyvä kylpylä saunoineen paljuineen, parkkipaikka alakerrassa kohtuuhinnalla. Kertakaikkisen... loe edasi

timka100 Avatar
timka100
7/09/2018

5 star ratingAll good Modern deco, very tidy, polite staff located in the city centre. Arounded by malls. Defenitly one of the best with reasonable price. Includes SPA and inside pools. Pools are suitable for children or grown ups who don't feel confident at... loe edasi

Relax31024528114 Avatar
Relax31024528114
2/05/2019

5 star ratingPerfect spa break in Tartu The spa and sauna areas look great and they were not too crowded. Ice sauna was a nice surprise on a very hot day :) I would especially recommend the restaurant Joyce for its elegant interior, tasty food and perfectly... loe edasi

Margot M Avatar
Margot M
8/02/2018