• et
    • en
    • fi
    • de
    • lv
    • ru

Kontakt

Hotelli vastuvõtt:
Tel.(+372) 677 6677
E-mail: info@vspahotel.ee

Restoran Joyce:
Tel.(+372) 53 217 500
E-mail: restoran@vspahotel.ee

Kohvik V Cafe:
Tel.(+372) 56 988 955
E-mail: vcafe@vspahotel.ee 

Spaa klienditeenindus:
Tel.(+372) 740 4070
E-mail: info@vspa.ee

V SpaaHotell OÜ
Riia 2, Tartu, 51004, Eesti
Reg. Nr. 12850301
Kmkr nr. EE101797063
IBAN kood: EE407700771002000845

Kirjuta meile

Meie töötajad

Triinu Teras

Hotellijuht
Tel. (+372) 611 7453
E-mail: triinu@vspahotel.ee

Evely Nurm

Müügi- ja käibejuht
Telefon: (+372) 611 7451
E-Post: evely@vspahotel.ee

Kerli Pauskar

Konverentsi- ja sündmuste juht
Tel.(+372) 611 7457
E-mail: kerli@vspahotel.ee

Joanna Kaldma

Vastuvõtujuht
Tel.(+372) 611 7455
E-mail: joanna@vspahotel.ee

Jaanika Tigane

Turundusjuht
Tel.(+372) 611 7452
E-mail: jaanika@vspahotel.ee

Mihkel Manglus

Peakokk
Tel. (+372) 5671 7141 (köök)
E-mail: mihkel@vspahotel.ee

Reesi Valge

Restoranijuht
Tel.(+372) 611 7454
E-mail: reesi@vspahotel.ee

Alar Härm

Meeskonnajuht
Tel. (+372) 5683 8855
E-mail: alar@vspahotel.ee

Kristiina Paur

Majapidamisjuht
Tel.(+372) 611 7450
E-mail: kristiina@vspahotel.ee

Menu

5 star ratingRentouttavaa lomaa Erinomainen sijainti. Hotellista liukuportaat tai hissi suoraan kauppakeskukseen. Pysäköintihalli kahdessa pohjakerroksessa. Erilaisia hoitoja runsaasti hoito-osastolla. Aamupala monipuolinen.
Kylpylässä monta erilaista allasta ja saunaa. Tasatunnein jossain saunoista saunaohjelmaa. Yhdessä saunoista on televisio, josta tuli lasten piirrettyjä. Allasbaarista saa myös naposteltavaa, maksu kätevästi...
loe edasi

Sipuli69 Avatar
Sipuli69
2/26/2019

5 star ratingSuperb They have taken all the little cons from others and fixed it. Everthing was superb. The room is quiet and with very good quality. SPA is clean and comfy, service is polite. During breakfest everything is availavle, although the house... loe edasi

taavi2018 Avatar
taavi2018
7/07/2018

5 star ratingRestaurant Joyce We visited the restaurant Joyce of the V Spa & Conference Hotel to have a get-together dinner for a party of 16 people. The booking procedure was fluent, and it was possible to have two bigger tables in a bit... loe edasi

Navigator50112318645 Avatar
Navigator50112318645
7/04/2019