• et
    • en
    • fi
    • de
    • lv
    • ru

Kontakt

Hotelli vastuvõtt:
Tel.(+372) 677 6677
E-mail: info@vspahotel.ee

Restoran Joyce:
Tel.(+372) 53 217 500
E-mail: restoran@vspahotel.ee

Kohvik V Cafe:
Tel.(+372) 56 988 955
E-mail: vcafe@vspahotel.ee 

Spaa klienditeenindus:
Tel.(+372) 740 4070
E-mail: info@vspa.ee

V SpaaHotell OÜ
Riia 2, Tartu, 51004, Eesti
Reg. Nr. 12850301
Kmkr nr. EE101797063
IBAN kood: EE407700771002000845

Kirjuta meile

    Meie töötajad

    Triinu Teras

    Hotellijuht
    Tel. (+372) 611 7453
    E-mail: triinu@vspahotel.ee

    Evely Nurm

    Müügi- ja käibejuht
    Telefon: (+372) 611 7451
    E-Post: evely@vspahotel.ee

    Jaanika Tigane

    Turundusjuht
    E-mail: jaanika@vspahotel.ee

    Kerli Pauskar

    Konverentside- ja sündmuste juht
    Tel.(+372) 611 7457
    E-mail: kerli@vspahotel.ee

    Joanna Kaldma

    Vastuvõtujuht
    Tel.(+372) 611 7455
    E-mail: joanna@vspahotel.ee

    Mihkel Manglus

    Peakokk
    Tel. (+372) 5671 7141 (köök)
    E-mail: mihkel@vspahotel.ee

    Alar Härm

    Restoranijuht
    Tel. (+372) 5683 8855
    E-mail: alar@vspahotel.ee

    Menu

    5 star ratingI’ll come back :)! Everything was very great! I definitely going to visit you again. Room was clean and very comfortable , service was good , I slept as a baby :) Excellent hotell, i’m going to suggest to visit you to my friends.

    svetlanaonbysh Avatar
    svetlanaonbysh
    10/22/2018

    5 star ratingArvustus Super hotell. Mõned tähelepanekud. Check-in võiks olla varem kui 16.00. Toa maksumus on üsna krõbe ja ei tahaks hotelli ainult ööbima tulla. Kell 16 laupäeval on spa osa juba puupüsti täis. Parkimine võiks olla toa hinna sees, 10 eurot on... loe edasi

    keitiott Avatar
    keitiott
    10/09/2018

    5 star ratingGood Everything was really good I enjoyed with my partner the massages we took, unfortunately we didn’t had enough time to vist spa but we realaxed in the bathtub. One minus is that there is no hotel room with balcony so... loe edasi

    juksm Avatar
    juksm
    7/13/2019