• et
  • en
  • fi
  • de
  • lv
  • ru

Jõulupaketid

V jõulupakett “Unustamatud pühad”

Jah, me teame, mida sa pühadehooajal ühelt korralikult jõulupeolt ootad. Olgu jõululauas su kliendid, koostööpartnerid või hoopis kodune või töine kollektiiv – korralik kõhutäis vahvas seltskonnas ja traditsiooniliste peoelementide saatel, teeb pühade hooaja peadmurdvaima ürituse hoopis mõnusaks ja lihtsasti korraldatavaks meeleoluõhtuks.

V jõulupakett “Unustamatud pühad” on ideaalne kõikvõimalike aastalõpuürituste või hooaja finaalsündmuste läbiviimiseks, kui ka traditsioonilise jõulupeo pidamiseks. Paketis on Joyce restorani raskekahurväe koostatud pühademenüü, meie võimalusterohke konverentsisaal ja tänaseks juba kümneid tuhandeid peohingi hullutanud tantsupõrand. Loomulikult saame paketti lisada veel sulle sobivaid elemente, nagu spaakülastused või ööbimised, täpselt sulle vajalikus mahus.

Pakett sisaldab:

Valge kangaga dekoreeritud lagi ning teemat ja värvieelistust arvestav valguslahendus.

Laual pidulik eelkate kuldsete linade ja küünaldega, piduliste toolidel hallid katted.
Ühte ümmargusse lauda on hea istuma planeerida 8 külalist!

Lava 27 m2, musta värvi, ümbritsetud musta seelikuga ning tantsupõrand pidulistele.

Tegijad, kelle oma sündmusele lisaks tellite õhtujuht, fotograaf, muusikud ja teised.

Õhtusöögi kõrvale pakume 2 pokaali veini/ külalise kohta ( Pinotage Shiraz Savanha ja Sauvignon Blanc Endless River)

Veini- või õllekoolitus

Joogikoolitus või -degustatsioon on üks meeldiv ja meelelahutuslik koosviibimine vabas õhkkonnas nii, et rõhk on pigem erinevate jookide maitsmisel ja erinevuste väljaselgitamisel, kui süvateoorial. Kasulikke teadmisi tuleb loomulikult hulgi. Nende vastuvõtmine ja edasine kasutamine sõltub iga inimesest endast. Baaskoolitustel teeme selgeks kõik vajalikud baasteadmised, mis on vundamendiks teel põnevamate jookide juurde. Täpsema teema juures, nt Itaalia veinid, käsitleme rohkem teemakohaseid veine ja sellega seonduvat, vähem üldist.

Erinevatele inimestele meeldivad erinevad joogid, sellise teadmisega saame ka joogivalikut korrigeerida just selliselt, et kõik maksimaalselt rahule jäävad. Teemade valik on sisuliselt piiramatu, kogemustega sommeljeed on kursis kõige vajalikuga.

Näiteks:
Veinikoolitus: grupp kuni 30in ( Itaalia veinid, kokku 5 erinevat veini)
hind: 22 €/in

Õllekoolitus: grupp kuni 30in ( Eesti käsitööõlled, kokku 5 erinevat õlut)
hind: 18 €/in

Hind sisaldab:
kõik vajaminevad joogid, koolituse ettevalmistus ja transport, koolitaja tasu kuni 1,5h koolituse eest.

Erilisemate teemade puhul, kus joogid on tavapärasest kallimad (nt. šampanja), teeme soovi korral ka juba eraldi pakkumise.

Silent Disco

Silent Party/ Silent Disco on pealtvaatajate jaoks kui vaikuses mööduv tantsumöll. Pidulistel on peas juhtmevabad kõrvaklapid, kuhu DJ mixib parimat tantsubiiti. Need, kes kõrvaklappe ei kasuta, muusikat ei kuule ning saavad segamatult kaaslastega vestelda. Ruumi täidab vaid jalgade sahin ja kaasalauljate hõiked. Tuleme oma kõrvaklappidega, kuhu iganes soovid. Kaasa võime võtta ka Sinu lemmikmuusikat mängiva DJ – teeme koostööd kõigi Eesti parimate diskoritega. Nii ei pea muretsema naabrite häirimise pärast, kui soov on hommikuni tantsida!

Suupistevalikud
Pidulik tort
Ansambel tantsuks või taustaks
Fotograaf
Lilleseaded
Majutus külalistele

Jõulupaketi hind inimese kohta alates: 85€

*alates 50 külalisest

Hea maitsega jõulupeod mahuvad reeglina ühe kuupäeva sisse ja peo kestvus on kuni südaööni.
Koostöös saame suunata teid ööklubisse toredat koosolemist jätkama!

Broneeri onlinesSaada sõbrale
KÜSI TÄIENDAVAT INFOT PAKETI KOHTA

  Pakett:
  Menu

  4 star ratingNice spa with a small baby We stayed for two nights with our 6-months old baby. VSpa was very children-friendly! We enjoyed massage and spa-area was really relaxing! Hotel stuff was helpful (I forgot my charger there and they sent it back via Smartpost).

  merli1408 Avatar
  merli1408
  3/13/2019

  4 star ratinggood new hotel the hotel is new so the rooms are big and nicely furnished. It is very close to the old town and to the shopping malls. Need to note that the hotel does not have a swimming pool, gym, etc. It... loe edasi

  Gazprom Avatar
  Gazprom
  8/07/2018

  5 star ratingPerfect vacation We were very pleased with our vacation. Staff was very friendly and helpful, restaurant was excellent, breakfast was nice. Only one thing bothered us a little. We asked from reception about a gym, that we wanted to use. The receptionist... loe edasi

  metall2018 Avatar
  metall2018
  6/13/2018