• et
  • en
  • fi
  • de
  • lv
  • ru

Konverentsipaketid

V seminaripakett “Delikatess”

Jah, me ei häbene, et meie hotellile kuulub üks Lõuna Eesti parimaid restorane ja me ei kõhkle hetkekski seda tutvustamast ka oma seminariklientidele. Seminaripakett DELIKATESS on loodud just selleks, et lisaks tavapärasele laitmatule seminarikogemusele saaks sinu meeskond tunda mõttetegevuse kõrval ka maitseid, mida suudavad välja mõelda Joyce restorani andekad ja vahel ka üleannetud maitsemeistrid.

Pakett sisaldab:

Seminarisaali paigutus: teatristiilis

 • dataprojektor
 • ekraan
 • helivõimendus
 • pabertahvel
 • märkmepaber
 • pastapliiats
 • toolid
 • lauad

Mini-lihapirukad
Magus küpsis
Puuviljavaagen
Kohv, piim, suhkur
Teevalik, mesi, sidrun, suhkur
Maitsevesi

V1:
Pearoog
Veisekotlet kartulipüree, sinepikaste, sibulamarmelaad
Dessert
Kohupiimakook karamelli ja kirssidega
Kohv, tee, maitsevesi

V2:
Pearoog
Grillitud kana pestorisotto, sinepikaste
Dessert
Valge sokolaadi toorjuustukook mustikasorbeega
Kohv, tee, maitsevesi

V3:
Pearoog
Grillitud seafilee, kreemjas orsotto, porgandisinep, piprakaste
Dessert
Kreembrülee värskete marjadega
Kohv, tee, maitsevesi

Gruppidele alates 30 inimesest pakume konverentsi buffet menüüd nr. 1 või nr. 2.

Veini- või õllekoolitus

Joogikoolitus või -degustatsioon on üks meeldiv ja meelelahutuslik koosviibimine vabas õhkkonnas nii, et rõhk on pigem erinevate jookide maitsmisel ja erinevuste väljaselgitamisel, kui süvateoorial. Kasulikke teadmisi tuleb loomulikult hulgi. Nende vastuvõtmine ja edasine kasutamine sõltub iga inimesest endast. Baaskoolitustel teeme selgeks kõik vajalikud baasteadmised, mis on vundamendiks teel põnevamate jookide juurde. Täpsema teema juures, nt Itaalia veinid, käsitleme rohkem teemakohaseid veine ja sellega seonduvat, vähem üldist.

Erinevatele inimestele meeldivad erinevad joogid, sellise teadmisega saame ka joogivalikut korrigeerida just selliselt, et kõik maksimaalselt rahule jäävad. Teemade valik on sisuliselt piiramatu, kogemustega sommeljeed on kursis kõige vajalikuga.

Näiteks:
Veinikoolitus: grupp kuni 30in ( Itaalia veinid, kokku 5 erinevat veini)
hind: 22 €/in

Õllekoolitus: grupp kuni 30in ( Eesti käsitööõlled, kokku 5 erinevat õlut)
hind: 18 €/in

Hind sisaldab:
kõik vajaminevad joogid, koolituse ettevalmistus ja transport, koolitaja tasu kuni 1,5h koolituse eest.

Erilisemate teemade puhul, kus joogid on tavapärasest kallimad (nt. šampanja), teeme soovi korral ka juba eraldi pakkumise.

Hind inimese kohta: 28€

*alates 14 inimesest

Saada sõbrale
KÜSI TÄIENDAVAT INFOT PAKETI KOHTA
Pakett:
Menu

4 star ratingLaatua ja mukavuutta Ensivaikutelma hotellista todella hyvä - uusi, moderni, laadukas, siisti, hyvää palvelua, luksusta. Ensivaikutelma huoneesta huikea, mutta käytännössä epäkäytännöllinen ja ahdas; ikkunanäkymä suoraan kylpylän paljuun (1,5 m päässä ikkunasta) / allasosastolle, kylpyhuoneeseen/wc:n iso lasiseinä josta näkymä suoraan huoneeseen ja paljuun eikä... loe edasi

meritpuuska Avatar
meritpuuska
6/18/2018

5 star ratingExcellent Everything was great. Service was friendly. Breakfast was very good.The room was clean and the spa was nice and child friendly. Location is very good. We definitely visit V Spa & Conference Hotel again.

elvelaats Avatar
elvelaats
10/09/2018

5 star ratingHotel nice and tidy, staff very friendly We expected something good, but this was even better. Greetings in the reception were very warm and welcoming. Room was clean and had kettle and coffe machine. Spa was not too crowded, good variety of saunas, many jacuzzis, one even... loe edasi

Vihmap11sk Avatar
Vihmap11sk
9/28/2018