Peakokk

MIHKEL iga toidu peale

 

mihkel-manglus

joyce-logo

Köök

Kuna Mihkel on saanud ise oma käe ja soovide järgi kööki seadistada ja seadmeid valida, siis on köögis olemas nii söegrill kui ka suitsuahjud ja muu kaasaegne tipptasemel tehnika.

Meeskond

Tema meeskonnas töötavad kogemustega ambitsioonikad kokad, kes kõik tunnevad oma tööd ja teevad seda pühendumusega. Kuna ennast tõestanud peakoka juurde soovitakse tööle tulla, siis on Mihkel saanud valida Tartu parimate kokkade hulgast. Ta on meeskonnaga väga rahul.

Miljöö

Hea restoran on see, kuhu igal külalisel on mõnus tulla ja kus neil on mõnus olla. Kõik on oodatud. Kui tavapärasesse restorani minnes inimene mõtleb, kas ta on ikka piisavalt hästi riides, siis Joyce’is tunneb inimene ennast igas olukorras ja riietuses hästi.

Maitsed

Mihkli kaubamärgiks on intensiivsed ja puhtad maitsed, magedat toitu juba tema köögist ei saa. Toidud on kogenud võistluskokale omaselt ühtlaselt kõrge tasemega ja neid iseloomustab nii välimuse, maitse kui ka lõhna tasakaal. Saladus peitub lihtsates ja traditsioonilistest toorainetes, kuid lõpplahendus on üllatav ja originaalne. Just sellepärast tehaksegi kohapeal nii palju kui võimalik, olgu selleks hapukapsas, vorst, puljongid või kastmed.

Menu

4 star ratingAwesome SPA The SPA was awesome - so many different saunas. Best for families with children. Breakfast was delightful and rich. Rooms were clean. Bed mattresses were uncomfortable, also the pillows, probably changing these for newer ones could fix this. Deluxe room... loe edasi

AndresO1005
28/06/2022

5 star ratingGreat place for family. Big rooms, excelent spa area with lot of saunas and pools, bar and lounge zones. Super breakfast for everyone, even with prosseco :) and of course great service with helpfull and smily staff. We felt very welcomed and relaxed!

baibaulme
28/06/2022

5 star ratingPerfect Perfect stay as always. We got such a good time and SPA was just perfect and much needed. Rooms were clean and comfortable. If you want to stay somewhere in Tartu, then this will be the best place to stay!

KristapsPaegle
27/06/2022