Peakokk

MIHKEL iga toidu peale

 

mihkel-manglus

joyce-logo

Köök

Kuna Mihkel on saanud ise oma käe ja soovide järgi kööki seadistada ja seadmeid valida, siis on köögis olemas nii söegrill kui ka suitsuahjud ja muu kaasaegne tipptasemel tehnika.

Meeskond

Tema meeskonnas töötavad kogemustega ambitsioonikad kokad, kes kõik tunnevad oma tööd ja teevad seda pühendumusega. Kuna ennast tõestanud peakoka juurde soovitakse tööle tulla, siis on Mihkel saanud valida Tartu parimate kokkade hulgast. Ta on meeskonnaga väga rahul.

Miljöö

Hea restoran on see, kuhu igal külalisel on mõnus tulla ja kus neil on mõnus olla. Kõik on oodatud. Kui tavapärasesse restorani minnes inimene mõtleb, kas ta on ikka piisavalt hästi riides, siis Joyce’is tunneb inimene ennast igas olukorras ja riietuses hästi.

Maitsed

Mihkli kaubamärgiks on intensiivsed ja puhtad maitsed, magedat toitu juba tema köögist ei saa. Toidud on kogenud võistluskokale omaselt ühtlaselt kõrge tasemega ja neid iseloomustab nii välimuse, maitse kui ka lõhna tasakaal. Saladus peitub lihtsates ja traditsioonilistest toorainetes, kuid lõpplahendus on üllatav ja originaalne. Just sellepärast tehaksegi kohapeal nii palju kui võimalik, olgu selleks hapukapsas, vorst, puljongid või kastmed.

Menu

5 star ratingWeekend vacation in V Spa Our stay at VSpa hotel was pleasent and relaxing.
It’s located perfectly center of the city and almost everything is at walking distance.
SPA part of the hotel is excelent, there are so many different ways to relax.
Rooms were clean and modern.
Hotel...
loe edasi

andresoakrivers
31/08/2022

5 star ratingExcellent satisfaction from all side V Spa is superior accommodation unit and extremely high service. We have been there already fourth time and never have to be disappointed. Everything is so good.
Totally different side, I just must have to say that I never get over...
loe edasi

Madis260822
26/08/2022

4 star ratingAC ineffective In hot weather the ac is ineffective, it works partially - makes sound but does not cool. Service is excellent, food is interesting. Location is perfect.
In general I recommend this hotel, but not in summer.

GrandTour593696
26/08/2022