Hea maitsega pulmad

Teie armastus ei tunne ajastu piire. Te olete kaasaegsed. Mugavad. Andekad. Te olete lahe paar. Mõnusad kaaslased. Teie olete tänapäevane armastuslugu. Just see 21. sajandi armastuslugu, mis on ehe, tõeline ja päris. Mitte see, mida vanades filmides nähtud. Vaid selline, nagu tahate teie. Te tahate oma elu meeldejäävaima päeva kujundada maitsekaks, soliidseks ja tõeliseks elamuseks. Seda nii enda kui oma lähedaste jaoks.

V Spaahotelli Hea maitsega pulmad on üks mõnusamaid pulmapeo korraldamise kontseptsioone, mis sõlmib Tartu kaasaegses linnasüdames maitsekalt kokku kõik traditsioonilise pulmapeo elemendid. Kui hindate oma külalisi, aega ja eelarvet ja soovite pulmapidu, mis räägiks igas elemendis teie armastuse lugu, mitte ei sarnaneks ühegi teisega, siis olete õiges kohas.

Hea maitsega lähenemine

Hea maitsega pulmad V Spaahotellis algavad teie armastuse looga. Nii ruumide sisekujundus V Spaahotelli peokeskuses kui külalistele pakutavad pulmaroad võivad rääkida teie loo, arvestades nii pruutpaari isiksuste värvikamaid detaile kui eluteel ühiselt kogetud sündmusi.

Teiseks arvestavad Hea maitsega pulmad igal sammul teie külaliste mugavusega. Alates pulmalistele reserveeritud parkimiskohtadest kuni ööbimisvõimalusteni 86 luksuslikus numbritoas, ei tunne isegi maailma kõige nõudlikum ämm, et tema vajadustega pole piisavalt arvestatud. Peosaalide ruumilahendused kohandame maitsekalt vastavalt pulmaseltskonna suurusele.

Veel enne, kui külalised kauaoodatud pika laua taha istuvad, loome teiega koos tõeliselt hea maitsega pulmaõhtusöögi kontseptsiooni. V Spaahotelli üheks kroonijuveeliks oleva restorani Joyce peakoka Janis Dancise käe all sünnib pruutpaari lugu jutustav kulinaarne rännak.

Hea maitsega pulmade laitmatuks sujumiseks anname V Spaahotelli poolt teie käsutusse ka väga hooliva, tähelepaneliku ja abivalmi korraldustoimkonna, kelle aukartustäratavad kogemused sündmuste läbiviimisel kergendavad kindlasti kõikvõimalikke tavapärase pulmakorralduse murekohti.

Hea maitsega pulmakorraldajad

Hea maitsega pulmade kontseptsioonis on kandev roll ka meie koostööpartneritel, kelle kvaliteedis ja kohusetundlikkuses oskame ka kinnisilmi kindlad olla.

Lisateenustena viime teid kokku meie soovitatud partneritega. Erinevalt paljudest pulmakorraldajatest on meil hea meel, kui arveldate nendega otse.

Lisateenused

 • Anname nõu, kuidas leida hea ja oma ametit maitsekalt pidav pulmaisa ja paaripanija.
 • Teame soovitada Lõuna-Eesti armastatumaid pulmatordi valmistajaid.
 • Tunneme häid pulmafotograafe, kelle varasema loominguga saate eelnevalt tutvuda. Nii saate korraldada fotosessioone mitmetes Tartu looduskaunites paikades või põnevates ruumides väljaspool V spaahotelli.
 • Leiame videooperaatori ja soovi korral saame luua ka veebipõhise ülekandesilla kaugemate sugulaste ja sõprade jaoks, et teie pulmadest saaks osa võtta ka need, kes elavad teiselpool maakera.
 • Teame häid pulmabände ja mõnusaid diskoreid õhtuse järelpeo tarbeks.
 • Soovitame maitsekaid lilleseadjaid.
 • Pakume välja jumestuskunstnikke ja juuksureid, koos proovisoengu võimalusega.
 • Väikeste pulmakülaliste jaoks pakume suurepäraseid lastehoidjaid ja mängujuhte.
 • Soovi korral teame ka ilutulestikumeistrit, kellega korraldada pruudi nime ärasaatmine või nautida lihtsalt vägevat tulemürtsu pulmapeo lõpetuseks.

Hea maitsega eripakkumine

Loomulikult saame koos teiega korraldada pulmapeo laulatustseremooniaga hotellikatusel saabumisega helikopteril, tuues kohale teie lemmikbändi mistahes maailma nurgast. Ja mereranna asemel saame teie pulmapeo viia koos bändi ja külalistega soovi korral ka spaa-basseinidesse… Aga lihtsa, armsa ja tõeliselt hea maistega pulmapeo võime korraldada teile vastavalt selle suve eripakkumisele, mis sisaldab kõike esmavajaliku teile ja teie külalistele.

 • Maitsekalt kujundatud pulmapeo saal, valge kangaga dekoreeritud lagi ja teie teemaeelistust ning muid soove arvestav valguslahendus.
 • Pidulikud ümmargused lauad koos stiilsete linadega ja küünlajalgadega. Laual maitsekas pidulik eelkate.
 • Ettevalmistatud lava esinejatele ning tantsupõrand pidulistele.
 • Eraldi lõbus mänguruum lastele ja eraldi abiruum ka teenindavale personalile.
  Pruutpaari-teemaline tervitusjook saabujatele ja valik koduseid või eksootilisi puuviljasuupisteid.
 • Joyce restorani tippkvaliteedis pidulik buffet-õhtusöök külmlaua ja sooja toidu valikuga, mis nii mõneski elemendis võib rääkida pruutpaari lugu.
 • Noorpaari luksuslik pulmaöö luksuslikus sviidis koos rikkaliku hommikusöögiga restoranis Joyce
„ELU ÜKS TÄHTSAIMAID PÄEVI PEAKS OLEMA UNUSTAMATU JA PINGEVABA, TÄIS VÄRSKUST JA VEETLUST NING UNUSTAMATUID EMOTSIOONE,“ TÕDEB V SPAAHOTELLI KONVERENTSI- JA SÜNDMUSTE JUHT KERLI PAUSKAR. KUIDAS OMA PULMAPÄEVA SELLISEKS LUUA?

Kerli, sa oled 12 aasta jooksul korraldanud sadu pulmi eri paikades: lossides, looduse keskel ja nüüd ka heade mõtete linnas Tartus V Spaahotellis. Palun räägi, milline on üks hea pulmakorraldaja ja kuidas teda leida.

Pulmakorralduse juures on kõige olulisemad märksõnad koostöö ja usaldus. Pulmapidu koosneb väga paljudest detailidest, mille peale noorpaarid planeerimist alustades ei oska ega saagi tulla. Esimestel kohtumistel meiega saavad õige suuna pruutpaari mõtted, soovid ja unistused, sellest lähtudes võib hakata jagama soovitusi teenusepakkujate, detailide ja ajaplaani kohta. Vaid üheskoos on võimalik jõuda parimate lahendusteni, sest inimesed on need, kes suudavad luua emotsiooni, mis jääb kestma ja tuleb ka aastate tagant meelde.

Pulmapäevaks võib kinni panna mugavad ja suursugused ruumid, tellida glamuurse kujunduse, uhked lilleseaded ja esmaklassilise pulmaauto, aga kui kõige selle juures puuduvad inimesed, kes panustavad hingega õhkkonna loomisse, ei ole sellest luksusest mingit kasu.

Tagasiside

Meie meeskond

Kerli Pauskar

Konverentside- ja sündmuste juht

Janis Dancis

Peakokk