V Jänku toad

Jah, Sa oled sattunud V Jänku tuppa!

Jah, see pole enam saladus. V Spaahotellis on 21 erilist tuba, mille külalistel avaneb võimalus näha hotelliaknast meie maskoti, V Jänku ja tema pesakonna seiklusi.
Täis- ja pooltundidel algab just V Jänku tubade akende taga vaid mõned minutid kestev laseranimatsioon, kus võid olla tunnistajaks meie armsa maskotiperekonna selle kuu tegemistele. Sa ei pea tegema muud, kui olema õiges toas, õigel ajal ning piiluma vaikselt aknast välja, nii et häbelikud V Jänkud Sind ei märkaks.

Vaata, millega tegelevad meie sisehoovis pesitsevad armsad V Jänkud erinevatel kuudel:

vSPA Hotell

Jaanuar on enda käsile võtmise, tubliks hakkamise ning suurte lubaduste kuu.

Kes meist poleks andnud vahel uusaastalubadusi, mida pole just kõige kergem terve aasta jooksul jälgida. Just selle väljakutsega pistab sel kuul rinda ka meie sisehoovis pesitsev V Jänku. Kuidas ta sellega hakkama saab, näed juba siis, kui õigel hetkel Jaanuaris oma hotellitoa akna vahelt välja piilud.

vSPA Hotell

Veebruar on armastuse kuu.

Kõikjale kostuv Valentinipäeva ja sõpruse temaatika viib paratamatult mõtted ka romantiliste unistusteni. Näiteks küsimus, kellega ja kuidas Sa tahaksid veeta oma selle, järgmise või ülejärgmise aasta tuleb külla ka meie V Jänkule. Kuidas ta Sõbrapäeva kohtinguks valmistub ja mis sellest kõigest välja tuleb, näedki siis, kui vaikselt tema pesapaiga lähedal pilgu aknast õue heidad.

vSPA Hotell

Märts on meie kuulus koolivaheaja kuu.

Ja loomulikult on koolivaheaeg just see õige hetk, kus lapsed peavad saama möllata ja end välja elada täpselt nii, nagu nad tahavad. Eks ikka selleks, et siis veel paar kuud koolipingis viisakalt suvevaheaega oodata. Märtsis juhtub ka meie V Jänku pesakonnas see, mida kogevad paljud meie hotellikülastajate pered. Ühel hetkel lihtsalt selgub, et lastel on oma soovid ja mõtted. Ka V Jänkude perre sündinud tillukesed järeltulijad pole üldse mitte rahulikud väikesed täiskasvanud, vaid hoopis mänguhimulised karvapallid, kelle müramisele Sa sel kuul hotelliaknast tunnistajaks saad olla.

vSPA Hotell

Aprill on äri- ja konverentsikuu.

Enne suvesoojade rannailmade saabumist tuleb ära teha viimased toimetused, esitada ära viimased aruanded ja võtta vastu hooaeg, kus valged ööd ja soojad ilmad tihtipeale töömõtted peast viivad. Möödunud talve porgandivarude teemalise koosoleku kutsub kokku ka meie V Jänku, kes enne spaamõnude nautimist peab suutma ära lahendada porgandite puudujäägi küsimuse.

vSPA Hotell

Mai on emadepäevakuu.

See on see kuu, kus sageli rollid, kes kelle eest hoolitseb, hoopis vahetusse lähevad ja lapsed oma emale meeldejäävaid kingitusi proovivad teha. Kuidas see V Jänku pesakonnal õnnestub, saad vaadata juba kevadõhtute hämaruses, kui vaikselt oma hotellitoa kardina eest sikutad ja õiget hetke ootama jääd.

vSPA Hotell

Juuni on ju Jaanitulekuu.

Asjalikud suvetoimetused, kõrged lõkked ning öö läbi ärkvelolek on ka meie V Jänkude jaoks suvise pööripäeva põhiteema. Aga nagu paljud oma lapsepõlvest mäletavad, pole valgel suveööl täiskasvanute seltsis koos üleval püsimine sugugi kõige kergem väljakutse. Kuidas sellega pisikesed V Jänkud hakkama saavad võid juba ise vaadata.

vSPA Hotell

Juuli on suur puhkusekuu.

Kui ilmadega veab, on hästi, kuid millegi pärast asume me selles maailma punktis, kus suve kõige suurem puhkusekuu võib tulla päikesepaiste asemel hoopis ootamatult vihmane. Milline ilm õnnistab seekord rannakülastuse kasuks otsustanud V Jänkusid ja kuhu see kõik välja viib, näevad kõik meie sisehoovitubade hooviakendest väljavaatavad külalised.

vSPA Hotell

August on eestlaste jaoks kahtlemata aktiivsete vabaõhuürituste kuu.

Just sellel soojal suvelõpuperioodil toimub nii Tartus kui Lõuna Eestis laiemalt toimub põnevaid üritusi, millest ka meie V Jänkude pesakond kuidagi ilma jääda ei taha. Lisaks on August ideaalne vaatamisväärsuste külastamise aeg. Pole liiga külm ega liiga kuum. Pole liiga hämar ega liiga valge. Kõike on parasjagu. Lihtsalt suur väljakutse on leida endale see kõige meelepärasem tegevus. Kuidas see meie V Jänkude perel õnnestub, näed juba õige pea.

vSPA Hotell

September on Tartus loomulikult tarkusekuu.

Eesti Vanimas ülikoolilinnas lähevad kooli nii nooremad kui vanemad õppurid ning terve linn hakkab sel tarkusekuul hingama õppiva nooruse rütmis. Ka meie hotelli tulevad sügiseti nii mõnedki uued talendid kooli kõrvalt oma karjääriteekonda alustama. Mida aga teevad samal ajal nunnud V Jänkud – seda näed septembriõhtute hämaruses kardina vahelt õue vaadates.

vSPA Hotell

Oktoober on ülemaailmne Halloweenikuu.

Loomulikult ei pääse sellest traditsioonist ka meie V Jänkude perekond. Aga nagu ka kõike muud, tähistavad nad ka Halloweeni vaid V Jänkudele omasel viisil. Kelleks riietuvad jänkud ning milline on nende meelest kõige hirmuäratavam kostüüm? Miski ei jää saladuseks, kui satute Oktoobris nende tegemisi akna vahelt piiluma.

vSPA Hotell

November on tõeline talveunekuu.

Pimedad ööd ja jahedad ilmad juhatavad kogu looduse puhkerežiimile. Ka meie V Jänkud valmistuvad talveuneks ja seetõttu on eriti oluline, et te vaataks neid väga vaikselt. Igaks juhuks tuleb hoiatada, et pärast seda võite ka ise tunda vastupandamatut tahtmist soojas pesas kerra tõmmata ja kevadet ootama jääda.

vSPA Hotell

Detsember on meie lemmik pühadekuu.

Jõuluootus, kingitused ja aastavahetuseks valmistumine on omal kohal ka meie hotellis. Sel puhul ärkavad isegi V Jänkud oma talveunest ja otsustavad Jõuluvana jaoks asjad eriti lihtsaks teha. Nende pühade ettevalmistusi ja aastalõpu tähistamist saategi seekord ka Teie oma hotelliaknast jälgida. Ilusat pühadeaega ja toredat Veejänese aasta lõppu kõigile!

Menu
5 star ratingNice hotel to stay Nice place to stay. Breakfast is perfect, room and other premises are clean. Personel friendly and ready to help when needed. The swimming pool is rather suitable for families with kids. Saunas and other places in SPA - nice. Very... loe edasi
Omalia2023
12/04/2023
4 star ratingRecomendation to price include in Superior room spa access with salt spa also. Recomendation to price include in Superior room spa access with salt spa also.Its would be more better if the bicycle handles in the pool would be marked/indicated with a bright color.Pool sevice people should be more visible
elitajanberga
11/04/2023
5 star ratingPerfect place for a spa getaway Most positive experience starting from first moment you step in and through the whole stay. Rooms are very clean and comfortable, had best quality sleep. Spa is warm, cozy and versatile. Staff is beyond helpful and friendly, made our birthday... loe edasi
gerdaK1162TD
10/04/2023