Perepuhkus muuseumi külastusega (2 kuni 15a last hinnas) – ilma spaata

Avaleht / Majutusega paketid / Perepuhkus muuseumi külastusega (2 kuni 15a last hinnas) – ilma spaata

Paketihind perele kokku (2 kuni 15-a. last hinnas) P-N alates:145€Tavahind: 160€

Paketihind perele kokku (2 kuni 15-a. last hinnas) R-L alates:180€

Ükski sõna ei väljenda nii hästi armastust oma pere vastu kui seda teevad teod. Muuda üks päev erilisemaks ja nautige seda üheskoos suvises Tartus!
Hommikusöögilauas salamahti haaratud käsi ning laste tänulikud silmad räägivad iseenese eest- Sinu pere ootas seda puhkust ammu!

Check-in alates kell 16:00
Check-out kuni kell 12:00

Majutuspaketti on võimalik broneerida perioodil 03.06.-24.06.2024 (k.a)

Nelja tärni nõuetele vastav superior tuba on ideaalne nii ärireisijale kui ka perele, kes soovib end mõnusalt välja puhata Lõuna-Eesti värskeimas spaahotellis. Seal ootavad sind esmavajalikud kosmeetikatarbed, mugavad hommikumantlid ja spaasussid.

Hommikusööki pakutakse: E-R 7:00-11:00 ja L-P 8:00-11:00

AHHAA teaduskeskuse ligi kolmel tuhandel ruutmeetril leiab pea kakssada “käed-külge” kogupereeksponaati. Ahhaa teaduskeskus asub V spaahotellist 2-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Teaduskeskus on avatud E-N, P kell 10-19 ja R-L kell 10-20

Mänguasjamuuseum – Tartu vanalinnas asuv mänguasjamuuseum viib täiskasvanud tagasi lapsepõlve helgetesse päevadesse ning pakub lastele palju põnevat vaatamist ja tegutsemist. Avatud on mängu- ja meisterdamistuba. Õuemajas saab näha unikaalseid Eesti nukufilmide nukke ning korraldatakse ajutisi näitusi. Mänguasjamuuseumi juurde kuulub teatrimaja Teatri Kodu, kus on teatrisaal, muuseumiruumid ja lastestuudio.

Muuseumi näitused on avatud K-P kell 11-18,
mängutuba on avatud K–P kell 11–16.

Teatri Kodu maja on avatud K–L kell 11–18,
teistel päevadel tund enne etenduse algust.

Tagurpidi maja – Tagurpidi Maja on sõna otseses mõttes tagurpidi pööratud maja, kus  ülemine korrus on alumine ja alumine korrus ülemine. Diivanid, köögikapid ja kõik muu, mis tavalistes elumajades põrandal paiknevad, on Tagurpidi Majas hoopis laes. Või noh, tegelikult on nad ju põrandal, aga põrand on laeks ja lagi põrandaks.  Maja on ka veidi kaldus, mis paneb proovile meie tasakaalumeele.  Või oled hoopis Sina tagurpidi? Kõik see tekitab segadust ja ajab naerma. Tule ja veendu ise, et kõik, mida Sa just lugesid, ongi päriselt tõsi. Tagurpidi maja asub hotellist 2,4 km ehk 30 minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Maja on avatud iga päev kell 10-18

Loodusmuuseum – Geoloogiasaalis tutvustatakse Maa ning planeedi elustiku arengulugu alates Suurest Paugust kuni tänase päevani. Elurikkuse saalis saab ülevaate eluslooduse mitmekesisusest ning selle päritolust. Elumustrite saalis on looduslikke kooslusi kujutavad dioraamid, suured luustikud ja elavnurk. Muuseum asub hotellist jalutuskäigu kaugusel (0,9 km).

Muuseum on avatud T-P kell 10–18.
Riigipühadel on muuseum suletud.

Eesti Rahva muuseumihoone näituseala oma enam kui 6000 ruutmeetriga on ülekaalukalt Eesti suurim. Muuseum asub hotellist 5-minutilise autosõidu kaugusel.
 
Muuseum on avatud T-P kell 10-18

Ootame teid perega meie hubasesse kohvikusse V Café. Olgu teie eelistuseks hommiku,- lõuna- või õhtusöök, meil on midagi kõigile maitsemeeltele. -15% soodustust kupongi alusel on võimalik kasutada ühel korral kogu majutusperioodi vältel.

Toakaardi ettenäitamisel on Aura veekeskuse või saunakeskuse (sisaldab ka veeparki) pilet -10% soodsam!

Aura keskus on suletud 23.06-01.07.2024

Paketihind perele kokku (2 kuni 15-a. last hinnas) P-N alates:145€Tavahind: 160€

Paketihind perele kokku (2 kuni 15-a. last hinnas) R-L alates:180€

Eriti kõrge nõudlusega kuupäevadel on hotellil õigus pakkuda lubatud hinnavahemikust kõrgemat hinda. R-L piiratud arv tube!

  • Deluxe toa lisatasu: 15 € öö kohta
  • Sviidi lisatasu: 150€ öö kohta

Laste hinnad:

  • lapsed kuni 5 a ööbivad tasuta
  • 6–15 a ööbivad hinnaga 23€/ öö
  • lapsed 16+ ja täiskasvanud on 38€/ öö (Ei sisalda muuseumi pääset)

Broneeri majutuspakett info@vspahotel.ee või helistades +372 677 6677

Küsi täiendavat infot paketi kohta